Josef Ullmann
Nocturno
Id: 414801
olej/karton, rozměr 49,5 x 39 cm, značeno vpravo dole, rámováno, přiložen znalecký posudek PhDr. Mgr. Michaela Zachaře, opatřeno výstavním štítkem (viz foto)
zobrazeno: 2403x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
55 000 Kč
Příhozy: 61