Josef Ullmann
Nokturno
Id: 2064
olej/karton, rozměr 21,5 x 31,5 cm, signováno vpravo dole, monogramem JU, velmi kvalitní dílo datované dle posudku PhDr. Michaela Zachaře do let 1901 - 1903, posudek přiložen, původní stav
zobrazeno: 5862x
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
60 000 Kč
Příhozy: 66