Josef Ullmann
Pohled do krajiny
Id: 433604
olej/plátno, rozměr 90 x 90 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 850x
Vyvolávací cena:
12 500 Kč
36 000 Kč