Čas na serveru 05:55:00

Josef Ullmann
Pohled do krajiny

Id: 509801

Pohled do krajiny

  •  / Pohled do krajiny / Josef Ullmann

olej/karton, rozměr 32 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, po

zobrazeno: 1075x

Vyvolávací cena:

18 000