Josef Ullmann
Potůček
Id: 2243
olej/karton, rozměr 55 x 69 cm, signováno vpravo dole Ulman, datováno 1904, oděrky na rámu, vše v původním dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 5413x
Vyvolávací cena:
17 000 Kč
73 600 Kč
Příhozy: 49