Josef Ullmann
Požáry
Id: 34609
olej/karton, rozměr 24,5 x 30 cm, signováno vlevo dole, datováno 1913, popis, zaskleno, otluky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 2342x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
18 800 Kč