Josef Ullmann
Pražská imprese
Id: 50712
olej/karton, rozměr ve výřezu 10 x 21 cm, signováno vpravo dole, publikováno Goltzova tvrz - XXII. výstava, paspartováno, nerámováno, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 3848x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
22 000 Kč