Josef Ullmann
Před chaloupkami
Id: 118101
kresba/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 35 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, lehce poškozený rám, původní stav viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 1919x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
14 800 Kč