Josef Ullmann
U potoka
Id: 511402
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 43 x 56 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 604x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
8 500 Kč