Čas na serveru 11:40:51

Josef Ullmann
U vody

Id: 514801

U vody

  •  / U vody / Josef Ullmann
  •  / U vody / Josef Ullmann
  •  / U vody / Josef Ullmann

olej/plátno, rozměr 44 x 31 cm, značeno vlevo dole, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, vznik kolem roku 1895, bude publikováno v autorově připravované monografii

zobrazeno: 764x

Vyvolávací cena:

26 000