Josef Ullmann
V hlubokém lese
Id: 225405
olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 31 x 20 cm, značeno vpravo dole, doba vzniku kolem roku 1905, paspartováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 7455x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
30 500 Kč