Josef Ullmann
V lese
Id: 282201
olej/karton, rozměr 34 x 27 cm, značeno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 8655x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
26 001 Kč