Josef Ullmann
V parku
Id: 387702
olej/karton, rozměr 40 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, rám poškozen, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 4196x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
38 500 Kč
Příhozy: 48