Josef Ullmann
Vesnické střechy
Id: 215709
olej/lepenka, rozměr 25 x 31 cm, značeno a datováno vlevo dole, poškozený rám, volné v rámu
zobrazeno: 2422x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
13 500 Kč