Josef Ullmann
Zima
Id: 387704
kombinovaná technika/tužka, akvarel/papír, rozměr ve výřezu 8,5 x 13,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 1340x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
7 200 Kč