Josef Ullmann
Zima
Id: 417902
olej/karton, rozměr 48 x 66 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 1582x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
40 000 Kč