Josef Ullmann
Zima u chalup
Id: 513403
olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, po
zobrazeno: 1761x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
62 000 Kč
Příhozy: 71