Čas na serveru 11:37:25

Josef Ullmann
Zima u chalup

Id: 513403

Zima u chalup

  •  / Zima u chalup / Josef Ullmann

olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, po

zobrazeno: 1761x

Vyvolávací cena:

62 000

Příhozy: 71