Josef Ullmann
Zimní lov
Id: 338702
akvarel/papír, rozměr 27 x 48 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 1936x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
36 001 Kč