Josef Ullmann
Zimní potok
Id: 324004
olej/karton, rozměr 23 x 30,5 cm, značeno vpravo dole, poškozen rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 6863x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
35 666 Kč
Příhozy: 57