Josef Urbánek
V zahradě
Id: 86402
olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole i vlevo dole, datováno, obraz v původním stavu, oděrky na rámu
zobrazeno: 1930x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 000 Kč
13.7.2017, 21:58:00
9.7.2017 | 0:27 | 4 000 Kč |