Josef Váchal
A. Rybička
Id: 1339
barevný dřevoryt, rozměr ve výřezu 35 x 29,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 52, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 2668x
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
11 000 Kč