Josef Váchal
Angelus Silesius
Id: 466904
dřevoryt/papír, rozměr listu 55 x 39 cm, značeno autorským razítkem vpravo dole, paspartováno, nerámováno, vznik 1911-12, z cyklu Mystikové a vizionáři
zobrazeno: 359x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 600 Kč