Josef Váchal
Bez názvu
Id: 637
dřevorytina, rozměr ve výřezu 39 x 35 cm, signováno vpravo dole, datováno 1954, paspartováno, zaskleno
zobrazeno: 3560x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
23 500 Kč