Josef Váchal
Bez názvu
Id: 512304
gumoryt/papír, rozměr listu 45 x 31 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, volně loženo
zobrazeno: 1033x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
26 500 Kč