Josef Váchal
Blahopřání
Id: 458603
dřevoryty/papír, rozměr listu 34 x 51 cm, značeno, popsáno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, na několika místech zvlněný papír
zobrazeno: 957x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 300 Kč