Josef Váchal
Ex libris Božena Kašparová
Id: 35402
barevný dřevoryt/papír, rozměr tisku 15 x 12 cm, signováno vpravo dole tužkou, datováno 49, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 2176x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 600 Kč