Josef Váchal
Konvolut dvou dřevorytů
Id: 696
Kouzla, signováno vpravo dole, rozměr 18 x 15 cm; Černá mše, signováno vpravo dole, datováno 1909, rozměr 23 x 32,8 cm
zobrazeno: 3693x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
35 000 Kč
Příhozy: 49