Josef Váchal
Konvolut tří dřevorytů II.
Id: 690
Píseň gotiky, signováno vpravo dole, rozměr 20 x 15 cm; Z magie, signováno vpravo dole, rozměr 19 x 14 cm; Vidění, signováno vpravo dole, datováno 07, rozměr 27 x 23 cm
zobrazeno: 3266x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
38 000 Kč