Josef Váchal
Les
Id: 35903
barevný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 51,5 x 37 cm, signováno vpravo dole, datováno 29, vlevo dole číslo tisku 1 s popisem, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 3867x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
32 000 Kč