Josef Váchal
Myšlenky o poesii od O. Březiny
Id: 996
dřevoryt/papír, č. tisku 4, rozměr ve výřezu 23 x 25,5 cm, signováno vpravo dole J. Váchal, datováno 1916, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní velmi dobrý stav, z pozůstalosti významných teoretiků umění
zobrazeno: 3374x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
41 000 Kč
Příhozy: 52