Josef Váchal
Mýtický výjev
Id: 468603
kresba tužkou/pauzovací papír, rozměr ve výřezu 35 x 25,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1223x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
6 500 Kč