Josef Váchal
Plattenhauská slať v zimě
Id: 421301
dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 13 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, dřevoryt je původem z Váchalovy knihy Šumava umírající a romantická
zobrazeno: 4446x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
24 111 Kč