Josef Váchal
Po bouři
Id: 375403
olej/karton, rozměr 36 x 51 cm, značeno vlevo dole, popsáno na zadní straně včetně razítka sbírky, poškozený rám
zobrazeno: 2270x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
26 000 Kč