Josef Váchal
Prales pod Falkensteinem
Id: 101604
barevný dřevoryt/papír, č. listu 5, velikost tisku 50 x 36 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole popsáno, ve spodní části poškozeno kapalinou, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 5677x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
35 000 Kč
Příhozy: 70