Josef Váchal
Vedra
Id: 429401
barevný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 21 x 16 cm, značeno v tisku a tužkou, popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1502x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
7 611 Kč