Josef Váchal
Vodní říše
Id: 450201
barevný dřevo-linořez/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 26,5 cm, značeno vpravo dole, popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 14094x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
43 000 Kč
Příhozy: 56