Josef Váchal
Výtvarné zjevy
Id: 256001
barevný dřevoryt/ruční papír. rozměr ve výřezu 73,5 x 47 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 12253x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
39 000 Kč