Josef Václav Směšný - Barnet
Cesta krajinou I.
Id: 124604
olej/plátno, nesignováno, rozměr 57 x 85 cm, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu, obraz v původním dobrém stavu
zobrazeno: 2392x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
33 005 Kč