Josef Václav Směšný - Barnet
Pomněnky
Id: 191603
olej/dřevo, rozměr 33 x 20 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně
zobrazeno: 1854x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
3 000 Kč