Josef Václav Směšný - Barnet
Růže
Id: 168201
olej/karton, rozměr 27 x 17,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám
zobrazeno: 1298x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
5 600 Kč