Josef Václav Směšný - Barnet
Staroměstské náměstí
Id: 124612
olej/plátno, rozměr 46 x 61 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, obraz v původním stavu, popsáno na zadní straně
zobrazeno: 3681x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
24 000 Kč