Josef Vaic
Havelský trh
Id: 394704
malba/papír, rozměr 48 x 61 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám
zobrazeno: 1570x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
9 500 Kč