Josef Bašek
Zimní imprese
Id: 36803
nesignováno, olej/karton. rozměr 29 x 38 cm, vznik po roce 1910, získáno z pozůstalosti autora, rámováno, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem, jehož posudek může být na žádost nového majitele vypracován
zobrazeno: 3100x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
52 105 Kč
Příhozy: 86