Josef Velčovský
Bretaň
Id: 296401
akryl/plátno, rozměr 92 x 110 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na autorském rámu
zobrazeno: 8190x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
70 000 Kč
Příhozy: 55