Čas na serveru 12:49:16

Josef Velčovský
Dům na ostrově Belle Ille

Id: 498601

Dům na ostrově Belle Ille

  •  / Dům na ostrově Belle Ille / Josef Velčovský

olej/plátno fixované na překližce, rozměr 22 x 27 cm, značeno a datováno ve spodní části, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 2615x

Vyvolávací cena:
7 500

58 555

Příhozy: 66