Josef Velčovský
Horská krajina v sezóně jahod
Id: 525906
akryl/plátno fixované na kartonu, rozměr 60 x 100 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, přiložen Certifikát pravosti
zobrazeno: 8369x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
175 000 Kč
Účastníci: 24
Příhozy: 59