Čas na serveru 12:34:38

Josef Velčovský
Horská krajina v sezóně jahod

Id: 525906

Horská krajina v sezóně jahod

  •  / Horská krajina v sezóně jahod / Josef Velčovský

akryl/plátno fixované na kartonu, rozměr 60 x 100 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, přiložen Certifikát pravosti

zobrazeno: 8325x

Vyvolávací cena:
15 000

175 000

Účastníci: 24

Příhozy: 59