Josef Velčovský
Jaro na golfu
Id: 332503
akryl/plátno/karton, rozměr 27 x 44 cm, značeno vlevo dole, autorsky popsáno na zadní straně, rámováno
zobrazeno: 4793x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
61 000 Kč
Účastníci: 18