Josef Velčovský
Jezerní krajina v půlnočním slunci
Id: 129507
akryl/plátno/karton, rozměr 22 x 30 cm, signováno vpravo dole, datováno, autorsky rámováno, velmi dobrý stav
zobrazeno: 2216x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
24 900 Kč