Josef Velčovský
Kaktus
Id: 414304
litografie/papír, rozměr ve výřezu 20 x 23 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 895x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 100 Kč