Josef Velčovský
Karavana procházející duhou
Id: 111102
akryl/plátno/karton, rozměr 27 x 44 cm, signováno vpravo dole, datováno 2017, obraz i rám ve výborném stavu
zobrazeno: 3318x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
32 900 Kč